Şişli Kedi Oteli

 

Şişli Kedi Oteli

Evcil hayvan besleyen ama seyahat için bırakacak yerleri olmayanlar için artık oteller mevcut. Bu sayede siz yokken bile onunla sizin ilgilendiğiniz gibi ilgilenecek, sahip çıkacak birileri artık var.

Evet minik patilerimizi tatile, iş seyahatine, yani kısacası evde olmayacağınız zamanlarda nereye bırakacağız derdi artık son bulmuş durumda. Pet oteli ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Siz seyahatine gittiğinizde gözünüz artık arkada kalmıyor.

Hepimizin ortak kaygısı biz yokken onlara evleri gibi rahat edeceği bir yer bulmaktır. Hem dilinden anlayabilen birileri hemde evinde olduğu gibi rahat hareket edebileceği bir ortam ile kedi oteli hizmetinizde. Burada minik arkadaşlarınızı siz sehir dışındayken sanki kendi evlerindeler gibi ağırlıyorlar.

Çoğu bilinç sahibi hayvan severlerin evcil hayvan edinme fikrini baltalayan ben yokken kime emanet edeceğim endişesini ortadan kaldıran bu müthiş uygulama hem minik dostlarımızı hemde ailelerini büyük bir yükten kurtarıyor. Bir çoğumuz gerek iş seyahatlerimizi gerkese çıkacağımız tatilleri ertelemek yada iptal etmek zorunda kalmışızdır pek çok defa. Kedi oteli sayesinde hem seyahatleriniz hem de tatilleriniz ertelenmek yada iptal edilmek zorunda değil. Onları seven, bu işi sevgi ile yapan, bünyesinde bir veteriner kadrosu olan kedi pansiyonu ile sizde artık şehir dışı ile ilgili projelerinizde özgürsünüz.

Şişli Pet Taksi

 

Bu arada ben oraya kadar nasıl götüreceğim, yol uzak, yol ters, vakit kalmadı gibi işinizi aksatan problemleriniz için pet taksi çözümü gerçekleştirilmiş durumda. Siz bulunduğunuz noktaya çağırıyorsunuz, onlar gelip minik dostununzu güvenli yolculuk ekipmaları ile siz yokken kalacakları yere götürülüyor. Dilerseniz sizlerde yanında gidebiliyorsunuz.

Onların konforunu kendi konforu kadar önemseyen minik dostlarımızın aileleri için adeta bir kurtarıcı olan kedi oteli ihtiyaçtan doğan bir projedir. Sizlerin yokluğunda onlara eziyet edilmeden, maması, suyu varsa ilacı zamanı geciktirilmeden, diger hayvanlar ile uyum içersinde olabileceği bir ortam sağlayan güvenilir kedi oteli sayesinde siz de canınız kadar sevdiğiniz minik dostunuzu buraya gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Belki sizden uzakta kalacaklar ama kedi pansiyonundaki geniş odalar ve rahat oyun alanları sayesinde hiç bir şekilde rahatsızlık hissetmeyecek minik dostlarınız. Tabi bu arada kedilerimizi buraya bırakabilmek için de bazı kurallar mevcut elbette.

Bunlar kısaca;

Minik  dostunuzun aşıları tam olmalıdır.

Varsa ilaçları yada özel mamaları mutlaka yanında getirilmeli ve belirtilmelidir.

Kediniz için özel bakım ihtiyaçları var ise mutlaka önceden bildirilmelidir.

Taze ve sürekli temiz içme suyu, geniş ve konforlu yatakları, sıcak ve huzurlu bir ortam ve tabiki güvenlik garantisi ile pet oteli siz yokken kedi dostunuza sizin gibi bakacak, minik dostlarımız rahat edecektir.

Sizlerde şehirdışı seyahatlerinizi bu sayede askıya almaktan yada kapı kapı kedinizi bırakacak bir yer bulma sıkıntısından kurtulacaksınız. Pet taksi hizmeti sayesinde dar vakitlerinizde dahi gözünüz arkada kalmayacak.

 

 

 

 

 

Kedi Oteli Servislerimiz:

Beşiktaş Kedi Oteli                           Fatih Kedi Oteli                            Sarıyer Kedi Oteli   

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir