Burcu .ş. İstanbul Büyükçekmece Kedi Oteli Pansiyonu - Armut.com İstanbul Pet Oteli |Kedi & Köpek Oteli Fatih Kedi Oteli - Kedi Pansiyonu Hemen Rezervasyon Yap! - İstanbul Pet Oteli

Fatih  Kedi Oteli

Fatih Kedi Oteli &Kedi Pansiyonu

Fatih kedi otel hizmeti olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde siz değerli müşterilerimize kedi oteli ve kedi pansiyon hizmeti sağlamaktayız.

Kedilerinize sağlıklı huzurlu ve sıcak bir ev ortamı sunmaktayız vermiş olduğumuz hizmette kedilerinizin huzurlu ve stresten uzak bir tatil geçirmesi için özel olarak tasarlamış olduğumuz odalarımız ile kafesten uzak bir kedi oteli hizmeti sunmaktayız. Özel bakıma ihtiyacı olan kedilerinize kedilerinizin otelimizde kalmadan önce ilaçlarını ve bakımı için gerekli olan araçları bakıcılarımıza bırakılması dahilinde kedilerinizin bakımlarını ve ilaçlarını  tam saatin veriyor ve hastalıkları sürece onlara özenle bakıyoruz.Kedilerinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda tatil geçirmeleri için günlük olarak bakıcılarımız tarafınca kalmış oldukları odalar , mama kapları ve su kapları günlük olarak temizleniyor ve sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz.

Pet Taksi Hizmetiniz Var Mı?

Fatih pet taksi olarak ,kedilerinize gidecekleri konuma kadar eşlik ediyoruz bizlere bu sevimli yolculukta, bakıcılarımız eşlik etmekte olup kedilerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıp  gidecekleri konuma profesyonel ekibimiz ile bırakmaktayız.

 

 

 

 

 

Kedi Oteli Servislerimiz: