Bayrampaşa Kedi & Köpek Oteli

Bayrampaşa Kedi  & Köpek Oteli

 Kedi  & Köpek Oteli

İstanbul’un eşsiz lüks pet bakım pet otelimiz, evcil hayvanınızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. . İstanbul Pet Oteli, pet konaklamanın yanı sıra İstanbul ve şehirlerarası pet taksi pet transfer hizmeti’de profesyonel bakıcımız tarafınca yapılmaktadır.. Araştırmalar, köpeklerin de müzikten zevk aldığını, müziklerini dinlendirdiklerini ve stres ve kaygıları azalttığını gösteriyor. Bu nedenle İstanbul Pet Oteli ‘de yumuşak kendilerine ait  bir yatağın yanı sıra hafif  bir müzik ile kedi ve köpeklerinizi can dostlarımızı müzik olanakları sunu yor ve stresten uzak bir ortam sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda can dostlarımız kedi ve köpeklerinizi pet otelimizde fotoğraf ve videolarını anlık olarak sizlere ulaştırıyoruz.

 

 

Pet Taksi Hizmeti

İstanbul ve Tüm Türkiye’de artmakta olan araç sayısı ile günümüz İstanbul’unda bir  noktadan diğerine geçmek yorucu ve zaman alıcı. Tüm bu negatifler üzerinde özel bir aracımız yoksa ve bu yolculuğu toplu taşıma araçlarıyla veya taksi ile sağlayacağız; reddedilmeyen şoför ve yolcuların, küçüklütüflarından, taksilerin ve toplu taşıma araçlarının tuhaf bakışlarından kaynaklanan sinirler ve stresler için hazırlıklı olmak gereklidir.

 

Pet Taksi  Hizmetimiz ile Siz ve Can dostlarımızın , hayatınızı kolaylaştıracağız ve siz ve küçük arkadaşlarınızın hayatında sinir ve stres oluşturan olumsuzluklardan uzak ve keyifli bir yolculuk deneyimi ile yolculuğunuzun tadını çıkarıyoruz. ISTANBUL PET TAKSİ servisi ile telefonda sizi ve evcil hayvan arkadaşınızı adresinizden alıyoruz ve istediğiniz adrese sorunsuz ulaşıyoruz. toplu taşıma araçları veya normal taksi uygulamalarından ziyade profesyonel taksi ve pet transfer hizmeti sunmaktayız….

 

 

 

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir