Burcu .ş. İstanbul Büyükçekmece Kedi Oteli Pansiyonu - Armut.com İstanbul Pet Oteli |Kedi & Köpek Oteli Gaziosmanpaşa Pet Taksi - istanbulpetoteli.com - İstanbul Pet Oteli

Gaziosmanpaşa Pet Taksi

Gaziosmanpaşa Kedi Oteli

Gaziosmanpaşa kedi oteli – kedi pansiyonu – pet taksi hizmetlerimiz ile can dostlarımız kedilerimizi profesyonel konaklama ve ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa kedi pansiyonu olarak 8 . yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile siz tatilde iken kedi veya kedilerinizin rahat konforlu ve bir o kadarda eğlenceli bir kedi oteli beklemekte kedilerinizin sıkılmayacağı oyun ve oyun alanları sunmaktayız.

 

Günlük olarak  mama ve su kaplarını ve pet otelimizde konakladığı süre boyunca kedinize ait odamızı özenle temizleyip sağlıklı bir ortamda mutlu ve huzurlu bir oda imkanı sunmaktayız.

 

Özel bakıma ihtiyacı olan  pet otelimizde konaklamakta olan kedilerimizin günlük ilaç ve bakımlarını saatince bakıyor ve özenle ilgilenmekteyiz.

 

Kedi Oteli Şartlarımız:  

Bakmış Olduğumuz kedilerimizin iç – dış  aşıları yapılmış olup otelimizde konaklayacağı süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları şarttır.

 

 

 

Kedi Oteli Servislerimiz:

Kedi Oteli Servislerimiz:

Beşiktaş Kedi Oteli                           Fatih Kedi Oteli                            Sarıyer Kedi Oteli   

Gaziosmanpaşa Kedi Oteli

Tatile giderken can dostlarımız kedilerimizi bırakabileceğimiz güvenli huzurlu ve stressiz bir ortam bir  kedi oteli bulmak zor değil mi?

Kedimi bıraktığım kedi oteli kedime iyi bakıyor mu kedim  bulunduğu ortamdan mutlu gibi birçok soru var değil mi aklınızda aklınızdaki bu soruların tümünü kaldırıyor ve kedilerinize stresten uzak keyifli bir tatil imkanı sunuyoruz. Can dostlarımız kedi otelimizde konaklayacakları zaman boyunca kedine ait kafessiz sıcak ve stressiz ortamda hem evini yadırgamıycak hemde kedi otelimizin kedilere özel oyuncakları ile hiç sıkılmadan tatilini yapacak.

 

kedi oteli

kedi oteli

Gelelim İlk soruya kedim şuan ne yapıyor gibi soruları aklınızdan kaldırmak için siz ne zaman isterseniz  whatsapp ile size can dostlarımız kedilerimizin resim ve videolarını göndermekteyiz.

 

Kedi mi pet oteline nasıl getirebilirim?

Adalar pet taksi olarak can dostlarımızı düşünüyoruz ve can dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz adalar pet taksi hizmetimiz ile kedilerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor ve gideceği konuma kadar can dostlarımıza eşlik etmekteyiz.

 

 

 

Kedi Oteli Servislerimiz: