Burcu .ş. İstanbul Büyükçekmece Kedi Oteli Pansiyonu - Armut.com İstanbul Pet Oteli |Kedi & Köpek Oteli Beykoz Pet Taksi - Kedi Köpek Taksi Hizmetleri - İstanbul Pet Oteli

Beykoz Pet Taksi

Beykoz Kedi Oteli

Beykoz kedi oteli – kedi pansiyonu – pet taksi hizmetlerimiz ile can dostlarımız kedilerimizi profesyonel konaklama ve ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Beykoz kedi pansiyonu olarak 8 . yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile siz tatilde iken kedi veya kedilerinizin rahat konforlu ve bir o kadarda eğlenceli bir kedi oteli beklemekte kedilerinizin sıkılmayacağı oyun ve oyun alanları sunmaktayız.

Günlük olarak  mama ve su kaplarını ve pet otelimizde konakladığı süre boyunca kedinize ait odamızı özenle temizleyip sağlıklı bir ortamda mutlu ve huzurlu bir oda imkanı sunmaktayız.

Özel bakıma ihtiyacı olan  pet otelimizde konaklamakta olan kedilerimizin günlük ilaç ve bakımlarını saatince bakıyor ve özenle ilgilenmekteyiz.

Kedi Oteli Şartlarımız:  

Bakmış Olduğumuz kedilerimizin iç – dış  aşıları yapılmış olup otelimizde konaklayacağı süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları şarttır.

Kedi mi pet oteline nasıl getirebilirim?

Adalar pet taksi olarak can dostlarımızı düşünüyoruz ve can dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz adalar pet taksi hizmetimiz ile kedilerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor ve gideceği konuma kadar can dostlarımıza eşlik etmekteyiz.

 

 

Kedi Oteli Servislerimiz: