Arnavutköy Kedi Oteli

ARNAVUTKÖY KEDİ OTELİ

Arnavutköy kedi oteli kedilerinize kusursuz profesyonel konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor…

Arnavutköy kedi oteli olarak 10 yıllık tecrübemiz ve profesyonel bakıcımız ile siz tatilde ve (veya) şehir dışında iken can dostlarımız kedilerinizi bırakabileceğiniz güvenilir bir yer bulmak zor değil mi? Arnavutköy kedi oteli olarak bu sorunu ortadan kaldırıyor ve siz tatilde iken kedilerinizin anlık fotoğraf ve videolarını siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz.kedilerinize kafessiz stresten uzak ve bol bol oyun oynaya bileceği bir,oda imkanı sunmaktayız.

Arnavutköy kedi oteli olarak bakmış olduğumuz kedilerin mama ve su kaplarının temizliğine özen gösteriyoruz ve özel bakıma ihtiyacı olan kedilerimizin ilaçlarını

Zamanlarına özen göstermekteyiz.

pet-taksi

pet-taksi

Pet Taksi

Tatile giderken kedi mi nasıl götürebilirim? Tatile giderken köpeğimi nasıl götürebilirim?

Otobüs  firmaları kedimi veya köpeğimi araca alır mı? Gibi soruları düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Ve Arnavutköy pet taksi olarak kafanızda ki bu soruları ortadan kaldırıyoruz. Arnavutköy pet taksi olarak profesyonel ekibimiz ile kedi  veya köpeğinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor gideceği konuma kadar ona eşlik ediyoruz.Kedi ve köpeklerinizi bıraktığımızda sizler ile iletişime geçiyor ve bilgilendiriyoruz.

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir