Ataşehir Kedi Oteli

Ataşehir Kedi Oteli

Ataşehir kedi oteli kedilerinize sıkılmadan stressiz ve sağlıklı bir ev ortamında bırakmaya ne dersiniz?

Evet mi? Öyle ise doğru adrestesiniz İstanbul pet oteli olarak kedilerinizi stresten uzak tutuyor ve her kediye ait kafessiz bir oda imkanı sunmaktayız kedileriniz sağlığı için her gün odalarımız  ve mama ve su kaplarımızı temizliyor ve kedilerinize profesyonel konaklama (kedi oteli) hizmeti sunmaktadır. Siz Toplantıda veya tatilde iken kedilerinizi kendi evlerindeki huzuru ve ortamı sağlamaktır amacımız işinde profesyonel ekibimiz ve profesyonel pansiyonumuz ile kedilerinize çeşitli oyun alanları sunmaktayız.

 

kedi-oteli

kedi-oteli

Misafir Kedilerimizin Konaklama Şartları:

Ataşehir kedi otelinde konaklayacak kedi  misafirlerimizin aşı karnelerini yanlarında bulunmaları zorundadır.

Ataşehir kedi otelinde konaklayacak kedilerin özel bakıma (ilaç vb.) ihtiyaçları bakıcımıza teslim anında bilgilendirilmelidir ve gerekli malzemeleri teslim edilmelidir.

 

 

Ataşehir Pet Taksi

Ataşehir pet taksi olarak kedilerinize stresten uzak pet taksi hizmeti sunmaktayız kedi veya köpeklerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyoruz ve gitmesi gerektiği konuma  sizleri bilgilendirerek bırakmaktayız tatile veya şehir dışına giderken kedi mi veya köpeği mi? Nasıl gideceği yere götürebilirim uçak veya otobüs firmaları kedi ve/veya köpeğimi yanımda götürmeme izin verir mi gibi soruları aklınızdan çıkartmak için İstanbul pet oteli olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda pet taksi hizmeti sunmaktayız.

 

Pet Taksi  Hizmet Şartlarımız:

Pet taksi hizmeti sağlanacak kedi veya köpeklerin mümkünse 1 gün önceden yetkililerimizden randevu  almaları gerekmektedir.

 

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir