Beykoz  Kedi Oteli

Beykoz  Kedi Oteli

Beykoz  kedi oteli olarak üstün hizmet kalitemiz ve profesyonel ekibimiz ile kedi oteli ve kedi pansiyon hizmetini değerli can dostlarımıza vermekteyiz.Siz tatildeyken can dostlarımız kedilerinizin sıkılmayacağı stressiz bir oda ile kedilerinizi adeta kendi evlerinde hissettireceğiz tüm kedilerimiz için özenle hazırlamış olduğumuz odalarımız ile kedilerinizin sıkılmayacağı oyun alanları ve her kediye ait mama kapları ve su kapları ile kedilerinizi  kendi evlerinde hissettiriyor ve kedilerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor kedi pansiyonumuza profesyonel ekibimiz tarafınca güvenli şekilde getiriyoruz.

 

Kedileriniz İçin Doğru Nokta:

İstanbul Kedi Oteli kedinizin güvenliği ve sağlığı için doğru seçimdir. Istanbul kedi otelin’in profesyonel ve lüx konforu ile en iyi kedi oteli olan İstanbul kedi oteli, değerli can dostlarımız kedilerinizin sağlık ve konforunu her şeyden üstün tutar. Uzman ve profesyonel  kadrosuyla 7 gün 24 saat  gözetim hizmeti sunan kedi oteli , kedi ve köpek dünyasının rakipsiz lideridir.

 

Otel Kurallarımız:

  1. Otelimizde misafir olacak tüm kedilerin aşılarının tam ve aşı karnelerini yanlarında bulundurmak zorundadır.
  2. Özel bakıma ihtiyacı olan kedilerinizin ilaç vb. araçlarını yanlarında bulundurmalı ve kedi oteli bakıcımıza teslim edilmelidir.

 

kedi-oteli

kedi-oteli

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir