Kartal Kedi Oteli

Kartal Kedi Oteli

Tatile giderken can dostlarımız kedilerimizi bırakabileceğimiz güvenli huzurlu ve stressiz bir ortam bir  kedi oteli bulmak zor değil mi?

Kedimi bıraktığım kedi oteli kedime iyi bakıyor mu kedim  bulunduğu ortamdan mutlu gibi birçok soru var değil mi aklınızda aklınızdaki bu soruların tümünü kaldırıyor ve kedilerinize stresten uzak keyifli bir tatil imkanı sunuyoruz. Can dostlarımız kedi otelimizde konaklayacakları zaman boyunca kedine ait kafessiz sıcak ve stressiz ortamda hem evini yadırgamıycak hemde kedi otelimizin kedilere özel oyuncakları ile hiç sıkılmadan tatilini yapacak.

 

kedi oteli

kedi oteli

Gelelim İlk soruya kedim şuan ne yapıyor gibi soruları aklınızdan kaldırmak için siz ne zaman isterseniz  whatsapp ile size can dostlarımız kedilerimizin resim ve videolarını göndermekteyiz.

 

Kedi mi pet oteline nasıl getirebilirim?

Adalar pet taksi olarak can dostlarımızı düşünüyoruz ve can dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz adalar pet taksi hizmetimiz ile kedilerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor ve gideceği konuma kadar can dostlarımıza eşlik etmekteyiz.

 

Kedi Oteli Servislerimiz:

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir