Çekmeköy Kedi & Köpek Oteli

Çekmeköy Kedi  & Köpek Oteli

Pet Oteli ­ – Pet Konaklama

Siz Tatilde Toplantıda Vb. Yerlerdeyken, kedi ve köpek  arkadaşlarımız can dostlarımız huzur verici bir ortamda. Stresten uzak huzurlu bir ev ortamında kedi ve köpeklerinizin  özelliklerini göz önüne aldığımızda, daha rahat olabileceği konforlu alanlarda Kedi ve Köpeklerinizin Pet oteli ve pet taksi hizmetini sağlamaktayız. Misafirlerimizin konforu ve kalış süresindeki mutluluk önceliklidir.Kedi ve  Köpeklerin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla İstanbul Pet Oteli Kedi ve  Köpek Oteli’nde konaklamalarında, klasik kafes sisteminin çok ötesinde bir konfor sunuyor. Kendi evinde dolaşabilir. Böylece, Stresten Uzak Sıack Bir Ortam Hazırlamaktayız.

 

 

Pet Taksi – Pet Transfer

Uzun Ve Yorucu Yollarda Can Dostlarımız Olan Kedi Ve Köpeklerimizin Kış Mevsiminde Kış  Tatili Yaz Mevsiminde İse Yaz Tatili Planı Yapmak İsteyen Ve Pet Dostlarımızı  da Bu Tatiller Sürecinde aileleri ile geçirmek istediklerini biliyoruz peki uçak ve otobüs yolculuklarında kedi ve köpeklerimizi can dostlarımız petlerimizi nasıl götüreceğiz?

Uçak Ve Otobüs Firmaları Petlerimizi Kabul Edecek Mi? Gibi soruları kafanızdan kaldırmak için siz değerli müşterilerimize ve can dostlarımız kedi ve köpeklerimize pet taksi ve pet transfer hizmeti sunmaktayız. Siz otobüs ve uçak seyahatlerini yaparken can dostlarımız profesyonel ekibimiz tarafınca  can dostlarımız ile keyifli yolculuk yaparak gidecekleri konuma  ulaştırmaktayız.

 

Hemen Rezervasyon Yap – 0545 798 3222

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir