Kadiköy Kedi  & Köpek Oteli

Kadiköy Kedi  & Köpek Oteli

 

İstanbul Pet Oteli

İstanbul pet oteli olarak kedi ve köpek pansiyonumuzda profesyonel kedi ve köpek bakım hizmeti sunmaktayız.İstanbul’da yaşıyorsunuz ve tatil veya toplantıya gideceksiniz fakat kedi ve köpeklerinizi bırakabileceğiniz güvenilir bir pet oteli bulamıyor musunuz bulmuş olduğunuz  kedi veya köpek otelleri can dostlarımızı küçücük kafeslere mi? Koyuyorlar İstanbul pet oteli olarak aklınıza takılabilecek bütün bu soruları bir kenara koyuyoruz ve işini profesyonel yapan ekibimiz ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunmakta olan kedi ve köpeklerinizi bulunmuş olduğu konumdan profesyonel ekibimiz ile alıyor ve stressiz ev ortamı olan pet otelimize getiriyoruz.kedi  ve köpeklerinize özel mama kapları ve tap taze mamalar ile besliyor istediğiniz zaman video, resim imkanı sunuyoruz.

 

Kedi ve Köpek Otelimizin Kuralları

  1. Bakmış olduğumuz kedi ve köpeklerin aşılarının tam ve aşı karnelerinin yanlarında bulundurmaları gereklidir.
  2. Kedi veya köpeklerinizde bulunmakta olan hastalıklar can dostlarımızın teslim alımı sırasında ekibimize bildirilmelidir.
  3. Kedi veya köpekleriniz kullanması gereken ilaçlar var ise ilaçların bakıcımıza verilip ilaç saatlerinin bildirilmesi gerekmektedir.

Pet Taksi İmkanı

Tatile veya Şehirlerarası yolculuklarda otobüs veya uçak firmalarının sevgili can dostlarımızı almamaları ne kadar kötü değimli kimi zaman can dostlarımızıda tatile götürmek isteriz peki ama nasıl götüreceğiz diye düşünüyorsanız İstanbul pet taksi hizmeti ile tanışın İstanbul ve şehirlerarası pet taksi imkanı kedi veya köpeklerinizi türkiyenin neresinde olursa olsun bulunmuş olduğu konumdan profesyonel ekibimiz tarafınca alınıyor ve gitmesi gereken konuma sizlerin bilgisi dahilinde bırakılmaktadır.

 

 

 

 

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir