Beşiktaş Kedi Oteli

Beşiktaş Kedi Oteli

Beşiktaş kedi oteli  profesyonel kedi pansiyonu ve kedi oteli hizmetimiz ile siz ve can dostlarımız kedilerimize istanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kedilerinizin sıkılmayacağı , güven ve özgürlükle dolaşabileceği huzur dolu bir ev ortamı sunmaktayız günlük olarak temizlemiş olduğumuz odalarımızda kedilerimizin mama ve su kaplarının temizliğine dikkat ediyor ve sıklıkla temizliyoruz.

Kedimi bir kedi oteline bırakıcağım fakat bırakabileceğim güvenilir ve özgür kafessiz  bir ortam yok diyorsanız Beşiktaş kedi oteli tam siz ve kedilerinize göre bir kedi oteli kafessiz ,bol oyuncak ve eğlence dolu sıcak ve stresten uzak bir kedi oteli.

Beşiktaş Kedi Otelinde Ne Var Ne Yok?

Eğlence Var – Sıkılmak Yok

Mutluluk Var – Stress Yok

Oyun Var – Sıkılmak Yok

Özgür Ortam Var –Kafes Yok

Beşiktaş kedi otelimizde kalıcak olan kedilerimizin aşılarının vr iç-dış parazitlerinin yapılmış olması ve otelimizde kalmış oldukları süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmalar şarttır.

Beşiktaş Pet Taksi

Beşiktaş’un Beşiktaş ilçesinde bulunmakta olan pet taksi hizmetimiz ile can dostlarımızı bulundukları konumdan alıyor ulaşmaları (gitmeleri)gereken konuma kadar sevimli bir yolculuk etmekteyiz.can dostlarımızla bu yolculuğumuzda profesyonel bakıcılarımız ve aracımız ile stressiz ,eğlenceli bir yolculuk geçirmekteyiz.

 

Kedi Oteli Servislerimiz:

Beşiktaş Kedi Oteli                           Fatih Kedi Oteli                            Sarıyer Kedi Oteli   

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir