Başakşehir Kedi & Köpek Oteli

Başakşehir Kedi  & Köpek Oteli

 Kedi  & Köpek Oteli

İstanbul’un eşsiz lüks pet bakım pet otelimiz, evcil hayvanınızın benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. . İstanbul Pet Oteli, pet konaklamanın yanı sıra İstanbul ve şehirlerarası pet taksi pet transfer hizmeti’de profesyonel bakıcımız tarafınca yapılmaktadır.. Araştırmalar, köpeklerin de müzikten zevk aldığını, müziklerini dinlendirdiklerini ve stres ve kaygıları azalttığını gösteriyor. Bu nedenle İstanbul Pet Oteli ‘de yumuşak kendilerine ait  bir yatağın yanı sıra hafif  bir müzik ile kedi ve köpeklerinizi can dostlarımızı müzik olanakları sunu yor ve stresten uzak bir ortam sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda can dostlarımız kedi ve köpeklerinizi pet otelimizde fotoğraf ve videolarını anlık olarak sizlere ulaştırıyoruz.

 

 

Pet Taksi – Pet Transfer

Uzun Ve Yorucu Yollarda Can Dostlarımız Olan Kedi Ve Köpeklerimizin Kış Mevsiminde Kış  Tatili Yaz Mevsiminde İse Yaz Tatili Planı Yapmak İsteyen Ve Pet Dostlarımızı  da Bu Tatiller Sürecinde aileleri ile geçirmek istediklerini biliyoruz peki uçak ve otobüs yolculuklarında kedi ve köpeklerimizi can dostlarımız petlerimizi nasıl götüreceğiz?

Uçak Ve Otobüs Firmaları Petlerimizi Kabul Edecek Mi? Gibi soruları kafanızdan kaldırmak için siz değerli müşterilerimize ve can dostlarımız kedi ve köpeklerimize pet taksi ve pet transfer hizmeti sunmaktayız. Siz otobüs ve uçak seyahatlerini yaparken can dostlarımız profesyonel ekibimiz tarafınca  can dostlarımız ile keyifli yolculuk yaparak gidecekleri konuma  ulaştırmaktayız.

 

Hemen Rezervasyon Yap – 0545 798 3222

kedi köpek oteli

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir