Silivri Kedi & Köpek Oteli

Silivri Kedi  & Köpek Oteli

 

Pet Oteli ­ – Pet Konaklama

Siz Tatilde Toplantıda Vb. Yerlerdeyken, kedi ve köpek  arkadaşlarımız can dostlarımız huzur verici bir ortamda. Stresten uzak huzurlu bir ev ortamında kedi ve köpeklerinizin  özelliklerini göz önüne aldığımızda, daha rahat olabileceği konforlu alanlarda Kedi ve Köpeklerinizin Pet oteli ve pet taksi hizmetini sağlamaktayız. Misafirlerimizin konforu ve kalış süresindeki mutluluk önceliklidir.Kedi ve  Köpeklerin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla İstanbul Pet Oteli Kedi ve  Köpek Oteli’nde konaklamalarında, klasik kafes sisteminin çok ötesinde bir konfor sunuyor. Kendi evinde dolaşabilir. Böylece, Stresten Uzak Sıack Bir Ortam Hazırlamaktayız.

 

 

Pet Taksi Hizmeti

İstanbul ve Tüm Türkiye’de artmakta olan araç sayısı ile günümüz İstanbul’unda bir  noktadan diğerine geçmek yorucu ve zaman alıcı. Tüm bu negatifler üzerinde özel bir aracımız yoksa ve bu yolculuğu toplu taşıma araçlarıyla veya taksi ile sağlayacağız; reddedilmeyen şoför ve yolcuların, küçüklütüflarından, taksilerin ve toplu taşıma araçlarının tuhaf bakışlarından kaynaklanan sinirler ve stresler için hazırlıklı olmak gereklidir.

 

Pet Taksi  Hizmetimiz ile Siz ve Can dostlarımızın , hayatınızı kolaylaştıracağız ve siz ve küçük arkadaşlarınızın hayatında sinir ve stres oluşturan olumsuzluklardan uzak ve keyifli bir yolculuk deneyimi ile yolculuğunuzun tadını çıkarıyoruz. ISTANBUL PET TAKSİ servisi ile telefonda sizi ve evcil hayvan arkadaşınızı adresinizden alıyoruz ve istediğiniz adrese sorunsuz ulaşıyoruz. toplu taşıma araçları veya normal taksi uygulamalarından ziyade profesyonel taksi ve pet transfer hizmeti sunmaktayız….

 

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir