Pet Oteli

Pet Oteli

Pet oteli seçimi yapmak evcil dostunuzu siz seyahatteyken bir yere bırakmak oldukça  zor özellikle güvenilir bir yer bulabilmek ve siz seyahatteyken evcil dostunuzun kendini evideymiş gibi hissedebilmesi çok önemlidir.Peki adalar bölgesinde güvenilir adalar pet oteli hizmeti veren kedi otellerini nasıl bulabilirim diye düşünüyorsanız istanbul pet oteli olarak daima hizmetinizdeyiz. Adalar pet oteli olarak evcil dostumuzu kendi evindeki konfora benzer ortamda bakımlarını yapmaktayız.

Kedi Oteli Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kediler kuvvetli hisleri ile bilinen sevecen ve sıcak ortama uyum sağlayan sevimli dostlarımızdandır. Tatile çıkarken veyahut bir seyahat planınız olduğunda kedinizi strese girmeden vakit geçirebileceği huzurlu ve güvenilir bir kedi oteline ya da pet oteline emanet etmek isteyebilirsiniz. Peki bir kedi otelinin güvenilir olup olmadığı nasıl anlaşılır? Kedi oteli seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli? 

Kedi Oteli’nin Bulunduğu Konum

Kedi oteli seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli ve ilk maddelerden bir tanesi kesinlike kedinizi bırakacağınız kedi otelinin bulunduğu konum olmalıdır. Kedi otelleri genellikle zemin katta bir dükkan içerisinde kurulu olarak hizmet vermektedirler fakat bu tarz kedi otelleri kedinizin / kedilerinizin özgürlüğünüde kısıtlamaktadır. Küçük kafesler içerisinde bakımlar yapılıp can dostunuzun özgürlüğü kısıtlanmaktadır. İstanbul pet oteli olarak kedinize / kedilerinize kendi evinde hissettirecek sıcak ev ortamında bakım hizmeti vermekteyiz. Kediniz siz tatildeyken yada seyahatteyken kendi evinde olduğu gibi geniş ve ferah bir ortamda konaklamasını gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve en yakın tarih için rezervasyon yapabilisiniz.

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir