Kartal Pet Taksi

Kartal Pet Taksi

İstanbul pet oteli olarak siz değerli müşterilerimize ve sevgili can dostlarımıza pet oteli hizmeti dışında pet taksi hizmetide sağlamaktayız. Can dostlarımızın şehir içi ve şehirlerarası pet taksi hizmeti sağlamaktayız pet taksi hizmetimizde değerli can dostlarımızı bulunmuş olduğu konumdan alıyor. Gitmesi gereken güvenli konuma kadar yolculuğunda en güvenli ve stressi şekilde yolculuk yapmasında profesyonel bakıcımız eşliğinde yolculuğunu tamamlamaktadır.Kartal pet oteli olarak dilerseniz değerli can dostlarımızı bulunmuş olduğu konumdan alıp pet otelimize getirerek pet oteli ve pet taksi hizmetini de sağlamaktayız….

İstanbul’da kurulan Pet Taksi Transfer ve Bakım Hizmetleri şirketimiz, İstanbul içi ve Türkiye’nin Bütün İllerine Evcil Hayvan Taşıma (Kedi,Köpek) hizmeti, Pet Taksi, Pet Nakil, hizmetleri vermektedir.

Pet Bakım, Pet Sağlık, Pet Taksi ,Pet Nakil ve Pet Transfer hizmetlerimizle Can dostlarımızın hayatını kolaylaştıran çağdaş ve konforlu , stressiz çözümleri sunmayı amaçlamaktayız.

 

İstanbul’da kurulan Pet Taksi Transfer ve Bakım Hizmetleri şirketimiz, İstanbul içi ve Türkiye’nin Bütün İllerine Evcil Hayvan Taşıma (Kedi,Köpek) hizmeti, Pet Taksi, Pet Nakil, hizmetleri vermektedir.Kartal Pet Taksi

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir