Kartal Kedi & Köpek Oteli

Kartal Kedi  & Köpek Oteli

 

Petleriniz İçin En Konforlu Oteli Tercih Edin

Ev hayvanlarımız zaman içerisinde ailemizden bir birey gibi olur. Fakat bir tatile veya iş seyahatine gideceğimiz zaman ne yazık ki imkanlar el vermediği için onları yanımızda götüremeyiz. Pet sahipleri bu tarz durumlarda ailesi olarak gördüğü hayvanlarını bırakacakları konforlu bir yer arayışına girerler. Kartal pet oteli, petlerinizi bırakmak istediğiniz zaman çok sevdiğiniz kedinize veya köpeğinize sizin yokluğunuzu hissettirmeyecek ve en iyi şekilde bakılmasına dikkat edecektir.

Kedi Oteli Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi ve köpek gibi ev hayvanları sahiplerinden ayrıldıkları dönemlerde (bu ayrılık kısa bir süreç olsa bile…) kendilerini yalnız hissedebilirler. Yapılan araştırmalar bu durumun petler üzerinden psikolojik travmaya sebep olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda sahibinden ayrı kalan bir kedi eğer bakıldığı yerde kötü bir muamele görüyorsa bu da travmalara sebep olabilir.

Kedi oteli seçiminiz sırasında  mutlaka sizin yokluğunuzda kedinize en iyi şekilde bakacak bir oteli seçmelisiniz. Otelde çalışan ki Kartal gerçekten hayvan sever olmalı ve kedinize en az sizin kadar iyi bakmalıdır. Günümüzde bazı pet otellerinin hayvanlara şiddet uyguladığı düşünüldüğü zaman tercihinizi her zaman en kaliteli olandan yana yapmanız gerekir.

Kedi bakımı özen gerektiren bir iştir. Kedilerin hareketli hayvanlar olduğunu düşündüğümüz zaman sabır da gerektirir. Özellikle sahibinden ayrı kalan bir kedinin asabi olduğunu da görebiliriz.

Köpeklerinizi En İyi Otele Yerleştirmelisiniz     

Bir tatil veya seyahat planınız varsa artık yakın bir dostunuz haline gelmiş olan köpeklerinizi mutlaka en iyi pet oteline yerleştirmeye dikkat etmelisiniz. Köpek oteli seçiminiz sırasında aynı kedi otelinde olduğu gibi kaliteye önem vermelisiniz. Eğer köpeğinizi profesyonel bakıcıların olduğu iyi bir otele yerleştirmezseniz diğer köpeklerin saldırısına uğrama ihtimali vardır.

Köpek bakımı mutlaka titiz bir şekilde yapılmalıdır. Aynı zamanda köpeklerin sahiplerinin yokluğunu hissetmemesi için günlük rutinlerinin devam etmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Kedilerde gördüğümüz asabileşme durumu köpeklerde de karşımıza çıkmaktadır. Taksi İstanbul Kedi Köpek Oteli sizlere petlerinizi güvenilir bir otele bırakma imkanı sunmaktadır. Eğer artık bir bağ kurduğunuz kedi ve köpekleriniz yokluğunuzda rahat bir yerde kalsın istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

 

Kedilerinizi en lezzetli mamalar ile doyuracağımız, onu sevgimizle ve ilgimizle şımartacağımız kedi oteli; kedilerinizin oynarken büyük keyif alacağı kedi oyuncakları, kedi tırmalama tahtaları ve kediniz için birebir olan pek çok kedi özel eşyalarını bünyesinde barındırıyor.

Yani kediniz; siz çocuğunuza geri kavuşana dek; mükemmel bir ortamda tatil yapıyor.

Kedinizin tatil tadında, içinde eğlenceli bir zaman dilimi geçirebileceği bir kedi otelinde konaklamasını diliyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köpek Oteli

 

En sadık dostlarımız olan köpeklerimizi de hiçbir şekilde unutmuyor; onların kendilerini tıpkı evlerinde gibi hissedebilecekleri bir ortamda onlara ilgimizi ve sevgimizi sunuyoruz.

Köpeğinizin dört duvar arasında vakit geçirmekten sıkıldığında onu gün içerisinde sık sık dışarıda ufak gezintilere çıkartıyoruz.

Tuvaleti gelen köpeğinizi ihtiyaç molası kapsamında dışarı gezmeye götürüyor; onun tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Diğer kedi ve köpeklerle kavga etmemesi için köpek otelimizin tek kişilik odalarında konaklamasını garantiliyoruz.

Kısacası ona tıpkı sizin gibi yani annesi ya da babası gibi bakıyoruz.

Pet Taksi

 

Maalesef ki söz konusu kedi ya da köpeğimiz gibi bir evcil hayvanımızla seyahat etmek ve bir yerlere gitmek olduğunda birçok taksi bu konuda bizlere yardımcı olamıyor.

Çoğumuzca bencilce olan bu davranış yüzünden çoğumuz kedi ve köpeğimizle dışarıda dilediğimizce zaman geçiremiyoruz. Şayet; kedi ve köpeğinizle birlikte günün herhangi bir saatinde dışarı çıkmayı diliyorsanız; pet taksi hizmetimizden de hemen yararlanabilirsiniz.

Kedi ve köpeğinizin de binebileceği yani seyahat edebileceği taksilerimiz sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Kısacası; kedi oteli-köpek oteli ve pet taksi hizmeti veren bir pansiyon ve işletme olarak; her daim yanınızda yer alacağımızın şimdiden sözünü veriyoruz.

Otel ve taksi ihtiyaçlarınızda hemen bizimle iletişime geçebilir; hem sizi hem de kedi ve köpeğinizin sağlığını ve mutluluğunu gözeten işletmemizden randevu alabilir; gözünüz arkada kalmadan yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir