Çekmeköy  Kedi & Köpek Oteli

Çekmeköy Kedi Oteli

Çekmeköy kedi oteli kedilerinize sıkılmadan stressiz ve sağlıklı bir ev ortamında bırakmaya ne dersiniz?

Evet mi? Öyle ise doğru adrestesiniz İstanbul pet oteli olarak kedilerinizi stresten uzak tutuyor ve her kediye ait kafessiz bir oda imkanı sunmaktayız kedileriniz sağlığı için her gün odalarımız  ve mama ve su kaplarımızı temizliyor ve kedilerinize profesyonel konaklama (kedi oteli) hizmeti sunmaktadır. Siz Toplantıda veya tatilde iken kedilerinizi kendi evlerindeki huzuru ve ortamı sağlamaktır amacımız işinde profesyonel ekibimiz ve profesyonel pansiyonumuz ile kedilerinize çeşitli oyun alanları sunmaktayız.

 

 

Misafir Kedilerimizin Konaklama Şartları:

Çekmeköy kedi otelinde konaklayacak kedi  misafirlerimizin aşı karnelerini yanlarında bulunmaları zorundadır.Çekmeköy kedi otelinde konaklayacak kedilerin özel bakıma (ilaç vb.) ihtiyaçları bakıcımıza teslim anında bilgilendirilmelidir ve gerekli malzemeleri teslim edilmelidir.

 

 

Çekmeköy Pet Taksi

Çekmeköy pet taksi olarak kedilerinize stresten uzak pet taksi hizmeti sunmaktayız kedi veya köpeklerinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyoruz ve gitmesi gerektiği konuma  sizleri bilgilendirerek bırakmaktayız tatile veya şehir dışına giderken kedi mi veya köpeği mi? Nasıl gideceği yere götürebilirim uçak veya otobüs firmaları kedi ve/veya köpeğimi yanımda götürmeme izin verir mi gibi soruları aklınızdan çıkartmak için İstanbul pet oteli olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda pet taksi hizmeti sunmaktayız.

 

Pet Taksi  Hizmet Şartlarımız:

Pet taksi hizmeti sağlanacak kedi veya köpeklerin mümkünse 1 gün önceden yetkililerimizden randevu  almaları gerekmektedir.

 

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir