Büyükçekmece Pet Taksi

Büyükçekmece Pet Taksi

İstanbul pet oteli olarak siz değerli müşterilerimize ve sevgili can dostlarımıza pet oteli hizmeti dışında pet taksi hizmetide sağlamaktayız. Can dostlarımızın şehir içi ve şehirlerarası pet taksi hizmeti sağlamaktayız pet taksi hizmetimizde değerli can dostlarımızı bulunmuş olduğu konumdan alıyor. Gitmesi gereken güvenli konuma kadar yolculuğunda en güvenli ve stressi şekilde yolculuk yapmasında profesyonel bakıcımız eşliğinde yolculuğunu tamamlamaktadır.Büyükçekmece pet oteli olarak dilerseniz değerli can dostlarımızı bulunmuş olduğu konumdan alıp pet otelimize getirerek pet oteli ve pet taksi hizmetini de sağlamaktayız….

İstanbul’da kurulan Pet Taksi Transfer ve Bakım Hizmetleri şirketimiz, İstanbul içi ve Türkiye’nin Bütün İllerine Evcil Hayvan Taşıma (Kedi,Köpek) hizmeti, Pet Taksi, Pet Nakil, hizmetleri vermektedir.

Pet Bakım, Pet Sağlık, Pet Taksi ,Pet Nakil ve Pet Transfer hizmetlerimizle Can dostlarımızın hayatını kolaylaştıran çağdaş ve konforlu , stressiz çözümleri sunmayı amaçlamaktayız.

 

İstanbul’da kurulan Pet Taksi Transfer ve Bakım Hizmetleri şirketimiz, İstanbul içi ve Türkiye’nin Bütün İllerine Evcil Hayvan Taşıma (Kedi,Köpek) hizmeti, Pet Taksi, Pet Nakil, hizmetleri vermektedir.Büyükçekmece Pet Taksi

 

  Leave a Comment

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Büyükçekmece Pet Taksi

  Büyükçekmece Kedi Oteli

  Büyükçekmece kedi oteli – kedi pansiyonu – pet taksi hizmetlerimiz ile can dostlarımız kedilerimizi profesyonel konaklama ve ulaşım hizmeti sunmaktayız.

  Büyükçekmece kedi pansiyonu olarak 8 . yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile siz tatilde iken kedi veya kedilerinizin rahat konforlu ve bir o kadarda eğlenceli bir kedi oteli beklemekte kedilerinizin sıkılmayacağı oyun ve oyun alanları sunmaktayız.

   

  Günlük olarak  mama ve su kaplarını ve pet otelimizde konakladığı süre boyunca kedinize ait odamızı özenle temizleyip sağlıklı bir ortamda mutlu ve huzurlu bir oda imkanı sunmaktayız.

   

  Özel bakıma ihtiyacı olan  pet otelimizde konaklamakta olan kedilerimizin günlük ilaç ve bakımlarını saatince bakıyor ve özenle ilgilenmekteyiz.

   

  Kedi Oteli Şartlarımız:  

  Bakmış Olduğumuz kedilerimizin iç – dış  aşıları yapılmış olup otelimizde konaklayacağı süre boyunca aşı karnelerini yanlarında bulundurmaları şarttır.

   

  Kedi Oteli Servislerimiz: