Beşiktaş Kedi & Köpek Oteli

Beşiktaş Kedi  & Köpek Oteli

Petleriniz İçin En Konforlu Oteli Tercih Edin

Ev hayvanlarımız zaman içerisinde ailemizden bir birey gibi olur. Fakat bir tatile veya iş seyahatine gideceğimiz zaman ne yazık ki imkanlar el vermediği için onları yanımızda götüremeyiz. Pet sahipleri bu tarz durumlarda ailesi olarak gördüğü hayvanlarını bırakacakları konforlu bir yer arayışına girerler. Beşiktaş pet oteli, petlerinizi bırakmak istediğiniz zaman çok sevdiğiniz kedinize veya köpeğinize sizin yokluğunuzu hissettirmeyecek ve en iyi şekilde bakılmasına dikkat edecektir.

Kedi Oteli Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi ve köpek gibi ev hayvanları sahiplerinden ayrıldıkları dönemlerde (bu ayrılık kısa bir süreç olsa bile…) kendilerini yalnız hissedebilirler. Yapılan araştırmalar bu durumun petler üzerinden psikolojik travmaya sebep olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda sahibinden ayrı kalan bir kedi eğer bakıldığı yerde kötü bir muamele görüyorsa bu da travmalara sebep olabilir.

Kedi oteli seçiminiz sırasında  mutlaka sizin yokluğunuzda kedinize en iyi şekilde bakacak bir oteli seçmelisiniz. Otelde çalışan ki Beşiktaş gerçekten hayvan sever olmalı ve kedinize en az sizin kadar iyi bakmalıdır. Günümüzde bazı pet otellerinin hayvanlara şiddet uyguladığı düşünüldüğü zaman tercihinizi her zaman en kaliteli olandan yana yapmanız gerekir.

Kedi bakımı özen gerektiren bir iştir. Kedilerin hareketli hayvanlar olduğunu düşündüğümüz zaman sabır da gerektirir. Özellikle sahibinden ayrı kalan bir kedinin asabi olduğunu da görebiliriz.

Köpeklerinizi En İyi Otele Yerleştirmelisiniz     

Bir tatil veya seyahat planınız varsa artık yakın bir dostunuz haline gelmiş olan köpeklerinizi mutlaka en iyi pet oteline yerleştirmeye dikkat etmelisiniz. Köpek oteli seçiminiz sırasında aynı kedi otelinde olduğu gibi kaliteye önem vermelisiniz. Eğer köpeğinizi profesyonel bakıcıların olduğu iyi bir otele yerleştirmezseniz diğer köpeklerin saldırısına uğrama ihtimali vardır.

Köpek bakımı mutlaka titiz bir şekilde yapılmalıdır. Aynı zamanda köpeklerin sahiplerinin yokluğunu hissetmemesi için günlük rutinlerinin devam etmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Kedilerde gördüğümüz asabileşme durumu köpeklerde de karşımıza çıkmaktadır. Taksi İstanbul Kedi Köpek Oteli sizlere petlerinizi güvenilir bir otele bırakma imkanı sunmaktadır. Eğer artık bir bağ kurduğunuz kedi ve köpekleriniz yokluğunuzda rahat bir yerde kalsın istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

 

 

 

kedi köpek oteli

    Leave a Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir