BAĞCILAR KEDİ OTELİ

BAĞCILAR KEDİ OTELİ

Bağcılar kedi oteli kedilerinize kusursuz profesyonel konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor…

Bağcılar kedi oteli olarak 10 yıllık tecrübemiz ve profesyonel bakıcımız ile siz tatilde ve (veya) şehir dışında iken can dostlarımız kedilerinizi bırakabileceğiniz güvenilir bir yer bulmak zor değil mi? Bağcılar kedi oteli olarak bu sorunu ortadan kaldırıyor ve siz tatilde iken kedilerinizin anlık fotoğraf ve videolarını siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz.kedilerinize kafessiz stresten uzak ve bol bol oyun oynaya bileceği bir,oda imkanı sunmaktayız.

Bağcılar kedi oteli olarak bakmış olduğumuz kedilerin mama ve su kaplarının temizliğine özen gösteriyoruz ve özel bakıma ihtiyacı olan kedilerimizin ilaçlarını

Zamanlarına özen göstermekteyiz.

pet-taksi

pet-taksi

Pet Taksi

Tatile giderken kedi mi nasıl götürebilirim? Tatile giderken köpeğimi nasıl götürebilirim?

Otobüs  firmaları kedimi veya köpeğimi araca alır mı? Gibi soruları düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Ve Bağcılar pet taksi olarak kafanızda ki bu soruları ortadan kaldırıyoruz. Bağcılar pet taksi olarak profesyonel ekibimiz ile kedi  veya köpeğinizi bulunmuş olduğu konumdan alıyor gideceği konuma kadar ona eşlik ediyoruz.Kedi ve köpeklerinizi bıraktığımızda sizler ile iletişime geçiyor ve bilgilendiriyoruz.

 

 

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir